Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Aj v našej obci máme Z-BOX

Typ: náš tip
Z-BOX (PACKETA)Spoločnosť Packeta Slovakia s. r. o. (v minulosti známa ako Zásielkovňa) po dohode s našou obcou umiestnila pri obecnom úrade v Gerlachove Z-BOX.

Spoločnosť Packeta Slovakia s. r. o. po našom veľkom záujme a naších žiadosťach vyhovela a aj napriek tomu, že naša obec nepatrí medzí veľké obce, tak vyhovela našej žiadosti a umiestnila pri obecnom úrade Z-BOX, ktorý môžete využiť na prijímanie, ale aj odosielanie zásielok (napr. z e-shopov). Z-BOX je prevádzkovaný 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Už nemusíte čakať v presne stanovenú hodinu na kuriéra s Vašou zásielkou. Zo Z-Boxu si očakávanú zásielku vyzdvihnete v čaee, ktorý vyhovuje Vám.

 


Vytvorené: 31. 1. 2022
Posledná aktualizácia: 31. 1. 2022 14:57
Autor: Správce Webu