PREVÁDZKOVÝ PORIADOK - OBECNÉ KOMPOSTOVISKO

Obecné kompostoviskoNa obecné kompostovisko môžu občania priniesť bioodpad : zelený odpad zo záhrad, trávu, konáre, kvety, zeminu, lístie, orezy zo stromov a kríkov, burinu, odpad z ovocia a zeleniny.

Miesta na určený druh bioodpadu sú označené na plote za miestom, kde je potrebné určený druh odpadu umiestniť !!!

Zároveň je na obecnom kompostovisku umiestnená nádoba na kuchynský odpad aj s označením čo do nádoby na kuchynský odpad patrí a čo nie.

Bližšie infoKuchynský odpad - informácia

Prevádzkový čas:  Od marca do októbra každý:

Pondelok: od 14.00 do 15.00 hod

Streda:      od 15.00 do 17.00 hod

Sobota:     od 14.00 do 16.00 hod

Vo výnimočných prípadoch môže byť doba upravená podľa potreby, ale len po predchádzajúcej dohode a so súhlasom zodpovedného pracovníka, resp. starostu obce.

Prevádzkovateľ :                     Obec Gerlachov, Hlavná 110/7, 059 42 Gerlachov

Zodpovedný pracovník:         Poverený technický zamestnanec obce                                                         Tel. číslo :                                 052/7752341  Obecný úrad Gerlachov

Príloha

Vytvorené: 10. 8. 2020