Vzhľadom na nepriaznivý vývoj pandemickej situácie, OcÚ Gerlachov upravuje úradné hodiny.

Zmena úradných hodínPondelok: 7:30 hod. - 12:00 hod.
Streda: 13:00 hod. - 17:00 hod.
Piatok: 7:00 hod. - 12:00 hod.

Vláda predĺžila zákaz vychádzania počas trvania núdzového stavu najneskôr však do jeho konca dňa 19.03.2021. Zákaz vychádzania sa riadi platným COVID automatom. O aktuálnej situácii Vás budeme informovať.

Zamestnanci obce budú stránky vybavovať výhradne elektronickou komunikáciou (telefón, slovensko.sk, email). Svoje podania môžete doručiť na obecný úrad aj bezkontaktne prostredníctvom poštovej schránky umiestenej na budove obecného úradu. V mimoriadnych prípadoch využite počas úradných hodín zvonček , ktorý je umiestnený pri schodisku v budove obecného úradu. V prípade zmien Vás budeme informovať dostupnými komunikačnými prostriedkami. Vzhľadom na nepriaznivý vývoj pandemickej situácie žiadame občanov o dôsledné rešpektovanie prijatých opatrení. Za pochopenie a spoluprácu ďakujeme.

Vytvorené: 10. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 10. 2. 2021 15:06