Zrušenie hniezd na separovaný odpad.

Separovaný zberOznamujeme občanom, že sú zrušené hniezda na separovaný odpad. Žiadame občanov aby využívali vrecový zber triedeného odpadu.
Vrecia na separovaný zber si môžete vyzdvihnúť v kancelárii Obecného úradu Gerlachov.
Nenastala žiadna náprava v hniezdach separovaného odpadu
(stále sa tam nachádzal odpad, ktorý do daných nádob nepatrí) a tým sme museli pristúpiť k zrušeniu týchto hniezd. Vrecový systém zberu odpadu ma štatistický väčšiu úspešnosť a účinnosť kvality vyseparovania odpadu.
Nezabudnime, že nesprávnym separovaním sa zvyšujú náklady na odvoz a uskladnenie odpadov a tým aj znečisťovanie nášho životného prostredia.
Za pochopenie ďakujeme.

Oznamujeme občanom, že sú zrušené hniezda na separovaný odpad.

Žiadame občanov aby využívali vrecový zber triedeného odpadu.
Vrecia na separovaný zber si môžete vyzdvihnúť v kancelárii Obecného úradu Gerlachov.

Nenastala žiadna náprava v hniezdach separovaného odpadu ( stále sa tam nachádzal odpad, ktorý do daných nádob nepatrí ) a tým sme museli pristúpiť k zrušeniu týchto hniezd. Vrecový systém zberu odpadu ma štatistický väčšiu úspešnosť a účinnosť kvality vyseparovania odpadu.

Nesprávnym separovaním sa zvyšujú náklady na odvoz a uskladnenie odpadov a tým aj znečisťovanie nášho životného prostredia.

Za pochopenie ďakujeme.

Vytvorené: 19. 7. 2019